Mājas lapa Sejas procedūras
Sejas procedūras - ādas veselībai un mirdzumam Drukāt E-pasts
sejas_masazaSejas procedūrās tiek izmantotas tikai sertificētas bioloģiskas eļļas un kosmētiskie līdzekļi!

Sejas procedūras


Aromapīlings sejai

Tas ir veids kā saudzīgi un ar augstvērtīgas kvalitātes dabīgiem līdzekļiem sejas āda tiek atbrīvota no atmirušajām šūnām, kamērt dzīvās šūnas paliek neskartas.

- Attīrot sejas ādu, uzlabojas asinsrite un seja saņem vairāk skābekļa, kā arī vieglāk izvada sārņvielas. 
- Izlīdzinās ādas virsma, tā kļūst zīdaini maiga un tvirta.
- Atjaunojas veselīga ādas krāsa, tā iegūst izskatu, ko skaistumkopšanas sarunvalodā apzīmē ar mirdzumu. 

Procedūras laikā izmanto ziedūdeni ādas attīrīšanai un barošanai, dažādas ēteriskās eļļas. Procedūras beigu daļā āda tiek lutināta ar lecitīna masku, kuras sastāvā ir vitamīni, minerālvielas un aminoskābes.

Procedūras ilgums: 1 vai 1.5 stunda.


face_massageSandalkoka rituāls

Visiem ādas tipiem

Sandalkoka rituālā enerģijas balansam tiek veiktas trīs veidu masāžas - sejas un galvas masāžas, kā arī pēdu vai plaukstu masāža (pēc izvēles).

Sandalkoks ir svēts koks jau gandrīz 5000 gadu garumā. Tas tradicionāli tiek uzskatīts kā viena no tīrākajām substancēm un tiek plaši pielietots dziedniecībā. Sandalkoks ir ļoti mierīgs un atsvaidzinošs, mazina stresu, depresiju, bezmiegu, aizvaira bailes un nemieru, atslābina ķermeni un garu, noskaidro domas, stimulē jūtīgumu, tāpēc to lieto arī meditācijās. Regulāra sandalkoka izmantošana procedurās paver personības pilnveides un talanta attīstības ceļus, attur no impulsīvas rīcības, kas var traumēt auru. Sandalkoks attīra auru, sekmē tās atjaunošanos, nostiprina cilvēka enerģētisko lauku un to palielina. Sejas ādai sandalkoks palīdz arī uzlabot vingrumu, izlīdzina krunciņas, regulē sviedru dziedzeru darbību, ārstē pinnes un iekaisumus.

Rituāla iedarbība:

- Sejas āda tiek tonizēta, barota un atjaunota ar brīnišķīgu un pilnībā dabīgu sandalkoka sejas masku.
Šī maska satur arī dziednieciskās dūņas, baziliku, kurkumu un kviešu dīgstu pulveri.
Sandalkoka maska arī ļoti labi mīkstina un attīra ādu, savelk poras. Tā atjauno visu ādu tipus.

- Kamēr sejas maska iedarbojas, labsajūtu pēc izvēles saņems jūsu pēdas vai plaukstas.
Pēdu vai plaukstu masāžā tiek aktivizēti ķermeņa enerģētiskie punkti. Uzlabojas pašsajūta, ķermenis atbrīvojas no sasprindzinājuma, gūstot emocionālu baudījumu. 

- Procedūras laikā tiek izmantots arī dabīgs rožu ziedūdens, kas attīra un tonizē ādu, kā arī iedarbojas uz sirds čakru.

Rituāla ilgums: 1 stunda


Sejas un dekoltē masāža ar vīnogu kauliņu eļļu

Tonizējošo paņēmienu kopums savienojumā ar vīnogu kauliņu eļļu darbojas kā uzmundrinoša un atjaunojoša procedūra, dekoltē un sejas ādai. Pateicoties antioksidantiem un C vitamīnam, kuri atrodami vīnogu kauliņu eļļā, āda tiks tonizēta un pabarota. Kā arī tiek normalizēta ādas sebuma izdalīšanās un tauku dziedzeru darbība. Masāžas laikā tiek stimulēti organisma atjaunošanās procesi, strādāts ar pieres, acu, mutes un vaigu zonu, kā arī ar dekoltē zonu. Masāža ir sejas ādas svarīga sastāvdaļa, tiek uzlabota sejas ādas krāsa, atjaunota elastība un tvirtums, parādās mirdzums, uzlabojas pašsajūta un garastāvoklis.

Masāžas ilgums: 30 minūtes


Sejas modelējošā un limfas atteci stimulējošā masāža

Modelējošā sejas procedūra ir piemērota gan kā profilaktisks pasākums sejas tvirtuma uzturēšanai, gan nobriedušas sejas ādas atjaunošanai. Tā ir procedūra, kuras iedarbīgumu nosaka dziļa sejas muskuļu masāža, bez agresīvu kosmētisko vielu iejaukšanās. Dziļa sejas un dekoltē masāža nostiprina un atjauno muskuļu tonusu un tvirtumu. Masāža mazina tūsku, paātrina sejas vielmaiņas procesus, tiek apstrādāti muskuļi, kuri dzīves laikā nostiepjas un zaudē stingrumu. Sejas masāža palīdz apgādāt seju ar skābekli, nogludināt grumbas, novērst ādas problēmas. Tā kalpo kā pateicīgs līdzeklis sejas ādas kopējā stāvokļa uzlabošanā - gan atbrīvojot sejiņu no pinnēm, kuras rodas poru aizsprostošanas gadījumā, gan arī padarot to starojošu, pateicoties svarīgo veselības procesu stimulēšanai. Visbeidzot, sejas masāža uzlabo noskaņojumu, sniedz atpūtas un prieka sajūtu. Mirklis sev, lai atgūtu garīgu un fizisku možumu! Masāža tiek veikta ar vīnogu kauliņu eļļu un tajā tiek pielietots limfas dzenošais rullītis. Var tikt pievienotas ēteriskās eļļas, pamatojoties uz sejas ādas tipu.

Masāžas ilgums: 1 stunda


Sejas, dekoltē, plecu un roku masāža ar Japānas tehnikas masāžas elementiem

Masāžas pamatā ir dziļas un lēnas kustības, kas labvēlīgi ietekmē ne vien sejas muskuļus, bet arī limfātisko sistēmu. Masāža sniedz relaksāciju un atjaunojošu efektu, balstoties uz senām un pārbaudītām tehnikām.

Rudens un ziemas periodā šī masāža ir īpaši piemērots ar greipfrūta un kumelītes ēterisko eļļu savienojumu. Kumelīte darbojas kā antidepresants, ir nervus nomierinoša , dziednieciska un neitralizē ādas problēmas. Savukārt greipfrūts uzmundrina nogurušu sejas ādu, ir piemērots problemātiskai ādai, kā arī mazina depresiju, galvassāpes, emocionālo pārslodzi un sargā no saaukstēšanās. Tieši tas, kas vajadzīgs tumšā un vēsā rudens un ziemas periodā!

Masāžas ilgums: 1 stunda