Mājas lapa Tematiskās nodarbības Individuāla APMĀCĪBA - ājurvēdas MASĀŽA saviem tuvajiem
Individuāla APMĀCĪBA - ājurvēdas MASĀŽA saviem tuvajiem Drukāt E-pasts
antistress-treatmentIndividuāla apmācība - ājurvēdas masāža saviem tuvajiem

Nodarbības ilgums 2 stundas.

Ājurvēdas masāžu plašajā klāstā ir atrodama masāža jebkurai vajadzībai. Kad esam noguruši, satraukušies, kad radušās muguras problēmas, kad kājas vai galva pēc garās darba dienas sāp un daudzas citas. Ja esam mīloši, bieži vien paši veicam plecu vai pēdu masāžu tuvajiem intuīcijas vadīti vai arī vienkārši mīļi apskaujam savu tuvinieku.

Ājurvēdas masiere Ingrīda Miteniece aicina individuāli iemācīties masāžu konkrētai jūsu vajadzībai, lai to veiktu mājas apstākļos saviem tuvajiem. Ingrīda pastāstīs arī par pareizu ēterisko un bāzes eļļu izvēli. Par veidu, kā cilvēkam, kurš veic masāžu koncentrēties, atslābināties pašam. Iedvesmai aicinām ielūkoties mūsu mājas lapā sadaļā "Veselības studija", kur atradīsiet masāžu veidu un iedarbību sarakstiņu!

Senajās austrumu praksēs jebkurai sievietei bija jāprot veikt masāža savam vīram. Savukārt, mūsdienās, tas ir jauks veids, kā ar prieku sniegt labsajūtu otram - bērniem, vecākiem, māsām, brāļiem, draugiem, "otrajai pusei".

Lūgums, nāciet uz apmācību ar "modeli" - cilvēku, kuram veiksiet masāžu. Ja cilvēks, kuru vēlaties masēt, uz apmācību netiek, lūdzam, par to informēt iepriekš, lai mēs varam uz mācību laiku uzlūgt kādu 

Dalības maksa: EUR 43

Lūdzam pieteikties, zvanot pa tālruni 26555060.