Mājas lapa Tematiskās nodarbības SEMINĀRS - MEDITĀCIJAS PAMATI un veidi - kāpēc un kā meditēt? - 28.oktobris
SEMINĀRS - MEDITĀCIJAS PAMATI un veidi - kāpēc un kā meditēt? - 28.oktobris Drukāt E-pasts
SEMINĀRS
gian_mudra_smallMEDITĀCIJAS PAMATI un veidi - kāpēc un kā meditēt?
28.oktobrī, sestdien, plkst. 11.00 - 15.00

„Lūgšana ir Tava saruna ar Dievu. Meditācija ir Dieva saruna ar Tevi," jogi Badžans.

Šajā seminārā paredzēta gan teorētiskā daļa par meditācijas būtību, veidiem un pašu meditēšanu, gan praktiskā daļa, kuras laikā tiks izpildītas meditācijas. Jums būs iespēja izmēģināt dažādus meditāciju veidus un sajust to ietekmi.

Piedalīties aicināts ikviens, gan tie cilvēki, kas ar jogu iepriekš nav nodarbojušies, gan tie, kuri praktizē meditāciju, bet vēlas uzzināt par to vairāk un izmēģināt dažādus tās veidus.

Tematiskajā nodarbībā uzzināsiet:
- meditācijas nozīmi un prāta dabu,
- kādi ir meditēšanas posmi,
- kā pareizi izvēlēties meditācijas ilgumu un laiku,
- kā pareizi sēdēt, turēt rokas un, kur vērst acis (varianti),
- kādas ir atšķirības un ieguvumi 5 dažādām meditēšanas tehnikām,
- vai un kā meditēt slimības gadījumā,
- kā atrast savu meditēšanas veidu.

Lūdzam līdzi ņemt pierakstu kladītes, pildspalvu, ērtas drēbes.

Jogas pasniedzēja Daiga Konošonoka/ Sananda: "Mēs šajā seminārā runāsim pamatlietas, kas jāzina katram cilvēkam, kas jau meditē vai vēlas meditēt. Meditācija ir prakse, ļoti individuāla apzinātības forma, kura nedarbojas pēc formulas, tāpēc teorija nav jāapgūst nedēļām ilgi. Gadiem ilgi ir jāapgūst meditēšanas prakse, kas ved dziļumā un garīgajai disciplīnai šajā ceļā ir liela nozīme. Seminārā runāsim par pieturas, atbalsta punktiem mūsu meditēšanas ceļā, lai meditācija kļūtu par mūsu ikdienu, un dzīve par garīgu atmošanos. Mīļi gaidīti!"

Semināru vada: jogas pasniedzēja Daiga Konošonoka/ Sananda
"Joga man palīdzējusi iegūt tādu "dzīves garšu", kas padara pat visgrūtākās dzīves mācības vieglākas. Pateicoties jogai, esmu pārliecināta, ka dzīve ir ikviens ikmazākais mirklis. Ja sirds un prāts to prot saskatīt, pozitīvā enerģija izgaismo visas dzīves situācijas. Tā es to jūtu, un tā es dzīvoju."

Daiga apguvusi jogas skolotājas izglītību starptautiskā skolotāju programmā, skolojoties pie atzītiem pasniedzējiem no Nīderlandes, Grieķijas, Vācijas, Itālijas, Izraēlas, Indijas. Daiga praktizē jogu kopš 2003.gada, sākumā apgūstot Integrālo, vēlāk Ajengāra un Krija jogu Latvijā un Indijā. Piedalījusies un vadījusi starptautiskos seminārus un retrītus, īpaši interesējoties par meditāciju un dziedināšanu. Pašreiz turpina savu izglītību institūtā Indijā un individuāli pie sava skolotāja Paramahamsa Šrī Svami Višvananda.

Dalības maksa: EUR 25

Lūdzam pieteities iepriekš pa tālruni 26555060