Mājas lapa Informācija Jaunumi 2 JAUNA MASĀŽA - Gavēņa laika kāju masāža ar rozmarīna eļļu
JAUNA MASĀŽA - Gavēņa laika kāju masāža ar rozmarīna eļļu Drukāt E-pasts

JAUNA MASĀŽA

kaju_masazaGavēņa laika kāju masāža ar rozmarīna eļļu

Kāju masāža no pēdām līdz gurniem uzlabo visa organisma kopējo stāvokli. Tās laikā tiks izmantots arī īpašs sildošs maisījums, kas rada fizisku labsajūtu. Šī masāža uzlabo asinsriti un limfātisko sistēmu, kā arī atbrīvo kājas no tūskas un sāpēm. Tā palīdz tikt vaļā no smaguma un noguruma sajūtām kājās, tiek uzlabots muskuļu tonuss un vispārējais ādas stāvoklis - tā tiek izlīdzināta un atbrīvota no celulīta. 

Šī masāža ar rozmarīna eļļu sniegs fizisku un emocionālu gandarījumu. Rozmarīna eļļas emocionālā iedarbība ir līdzsvarojoša, atbrīvojoša, aizsargājoša un pacilājoša, palīdz attiecībās un garīgam redzējumam. Tās vispārējā iedarbība  ir pretāpju, antibakteriāla, prettūskas, atjaunojoša, nomierinoša, palīdz pret muskuļu sāpēm un uzmundrina visu ķermeni.

Gavēņa laikā mēs aicinām atteikties no pārmērībām it visā, atbrīvojot sevi no liekā. Šī masāža atbrīvo kājas no smaguma un noguruma sajūtas, uzlabo visa ķermeņa fizisko un emocionālo pašsajūtu, kā arī sniedz vieglumu un dod enerģiju spēkiem un ceļiem, kurus veikt.

Masāžas ilgums: 1 stunda
Masāžu veic: sertificēta kosmetoloģe, masiere Malvīne Ābola

Cena: EUR 20
Lūdzam pieteikties iepriekš 26555060