Jaunumi 2
MASĀŽAS aukstajam laikam: mandarīnu - garastāvoklim; kanēļa, krustnagliņas - pret saaukstēšanos; kanēļa, apelsīnu - imunitātei Drukāt E-pasts

apelsins_un_kanelisMASĀŽAS aukstajam laikam - 

Mandarīnu - garastāvoklim
Kanēļa, krustnagliņas - pret saaukstēšanos
Kanēļa, apelsīnu - imunitātei

Mīļi gaidīti uz masāžām, kas domātas, lai palīdzētu fiziskajam ķermenim gada aukstajā laikā, līdzsvarojot arī emocionālo labsajūtu un prieku!

Mandarīna masāža garastāvoklim

Maiga un garastāvokli uzlabojoša masāža. Lēnas, noteiktas un dziļas kustības atslābina prātu un muskuļus. Relaksējoša masāža atbrīvo no spriedzes un ikdienas satraukumiem. Pievienotajam mandarīnam piemīt nervus nomierinošas un stresa mazinošas spējas. Tas uzlabo garastāvokli, līdzsvaro, tam ir antibakteriālas īpašības un lieliski piemērots ādas kopšanai, kā piemēram, striju mazināšanai un liekā izvadīšanai.

Masāžas ilgums: 1 stunda
Cena: EUR 20

Veselības masāža ar kanēli un krustnagliņu

Kanēlim un krustnagliņai piemīt pretiekaisuma un antibakteriālas īpašības, kas pasargā no saaukstēšanās. Abas eļļiņas kopā darbojas kā lieliski organisma uzmundrinātāji un sargi. Kanēlis veicina gremošanu un mazina nervu spriedzi, krustnagliņa paātrina un uzlabo asinsriti. Kanēlis piedalās stresa un nervu spriedzes mazināšanā. Masāža pati par sevi labvēlīgi iedarbojas uz imunitāti, savienojumā ar krustnagliņu un kanēli, tā sasildīs un palīdzēs pasargāt sevi no saaukstēšanās un drūmām domām.

Masāžas ilgums: 1 stunda
Cena: EUR 20


Sildoša masāža ar kanēli un apelsīnu

Šī masāža domāta imunitātes nostiprināšanai un priecīga noskaņojuma uzturēšanai.

Kanēļa ēteriskā eļļa ir kā radīta tieši mūsu platuma grādiem, - tā palīdz atbrīvoties no emocionālās pārslodzes, nervu spriedzes un stresa, kā arī saaukstēšanās. Tai ir antibakteriāla un sildoša iedarbība. Kanēļa aromāts veicina atmiņas uzlabošanos.

Arī apelsīna ēteriskā eļļa atbrīvo no nervu spriedzes un pasargā no saaukstēšanās. Papildus, tā arī veicina liekā svara zudumu un palīdz gadījumos, ja organismā ir šķidruma aizture.

Šī spēcīgā un sildošā masāža kalpos kā atslābinājums un uzmundrināšana vienlaicīgi. Savienojumā ar ēterisko eļļu kombināciju, tā uzlabos imunitāti, kā arī kopējo ķermeņa un gara stāvokli.

Masāžas ilgums: 1 stunda
Masāžas cena: EUR 25

Lai prieks un spēks iet plašumā!

Masāžas veic: masiere Malvīne Ābola
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060

 
ZIEMASSVĒTKU SĀDANA - dvēselei, prātam, ķermenim - 23.decembris Drukāt E-pasts

wintersceneZiemassvētku sādhana - jogas garīgā prakse dvēselei, prātam un ķermenim


23.decembrī, sestdien, plkst.6.00 - 8.30 (ziemas Saulgriežu un Ziemassvētku sādhana)

Mīļi gaidīts jebkurš interesents!
Dalības maksa: ziedojumi
Lūdzam iepriekš noteikti pieteikties, tālr. 26555060

Rīta Sādanas laikā notiek zemapziņas attīrīšana. Meditējot mēs attīrām zemapziņu no negatīvajām emocijām, pieredzes, piedzīvotajiem notikumiem. Kad mēs paskatāmies uz notikumiem neitrāli, tie zaudē pār mums varu. Praktizējot Sādanu ilgāku laiku, efekts iekļūst dziļākajās prāta daļās, tas var aizņemt 40 dienas vai pusotru gadu, tas ir atkarīgs no individuālās sasniegumu intensitātes un uzsākšanas apstākļiem. Sādanas laikā mēs atbrīvojam spēju saprast savu dvēseli un palielinām intuīciju, kā arī prasmi paļauties uz to, ko tā saka. Sādana veido meditatīvu prātu, kas var absorbēt visus apkārtējās vides stimulus, apzināties tos un tad rīkoties prātīgi, tā vietā lai vienkārši reaģētu.

Sādanas prakse jāveic pirms saules uzlēkšanas. Prakses ilgums divarpus stundas ir noteikts pēc karmas likuma. Visu ko tu dod, tu saņem atpakaļ desmitkārtīgi. Ja tu esi izlēmis vienu desmito dienas daļu veltīt savai augstākajai apziņai, tava pārējā diena būs pilna ar enerģijas saņemšanu. Rīta stundās ir daudz prānas un ķermeņa ritmi ir daudz pielāgotāki garīgajam attīrīšanās procesam, nekā visā pārejā dienā.

Veicot Sādanu grupā. tās sākumā katram dalībniekam ir sava vibrācija, tomēr vēlāk Visums to līdzsvaro. Bēdas tiek līdzsvarotas ar prieku, bet prieks tiek līdzsvarots ar stabilitāti.

Sādana sastāv no:
Džapdži (Japji) - mantras dvēselei, kas pamodinās un aktivizēs jūsu dvēseli.
Krija - jogas vingrinājumi (arī iesācējiem). Fiziskajam ķermenim ir jābūt izvingrinātam, lai uzturētu stingru un balansētu cirkulāciju, lai atbrīvotu saspringuma radītos blokus, lai mainītu dziedzeru sekrēcijas un cirkulāro sistēmu, lai izvairītos no slimībām un stimulētu Kundalini enerģiju. Sadhanā parasti iekļauj vingrojumus, kas iedarbojas uz elpošanu, nerviem, dziedzeriem un muguru.
Meditācija/Mantru skandēšana - visa ķermeņa šūnu vibrēšana, skandēšana harmonizē ķermeni, prātu un dvēseli.

Dalības maksa - ziedojumi.
Sādanā var piedalīties ikviens, arī iesācēji. Ja vēlaties, variet ņemt līdzi vieglas veģetāras brokastis. Lūgums ņemt līdzi galvassegu (lakatu vai cepuri).
Iepriekš lūdzam noteikti pieteikties, tālr. 26555060

Mīļi gaidīti piedzīvot sarunu ar savu dvēseli!

 
JAUNA NODARBĪBA - HATHA joga trešdienās - kopā ar Agnesi Beķeri Drukāt E-pasts

hatha_joga_grupaJAUNA NODARBĪBA -
HATHA joga - kopā ar Agnesi Beķeri

trešdienās, plkst.18.00 - 19.30

Agneses vadītā Hatha joga ir gan plūstoša un rimta, gan, dažkārt, ar āsanām, kurās nepieciešams lielāks spēks: tā ir skaista un plūdena joga, kurā viss ir vienotā līdzsvarā. Nodarbības gaitas intensitāte atkarīga no pašiem jogotājiem un kopējās noskaņas, katrā nodarbībā Agnese cenšas ieviest kādas variācijas.

Jogas pasniedzēja Agnese Beķere, nokļūstot savā pirmajā nodarbībā, uzreiz izjuta to kā kaut ko savu, kas vairāk jāizzina un jāattīsta: "Regulāri praktizējot jogu, esmu pilnīgāk un apzinātāk atklājusi gan savu ķermeni, gan prātu un apziņu, ko turpinu attīstīt katru reizi, nostājoties uz jogas paklājiņa. Saprotot, ka tā ir kļuvusi par manas dzīves neatņemamu sastāvdaļu, sajutu, ka vēlos dalīties ar savu mīlestību pret jogu arī ar citiem un esmu sertificēta jogas skolotāja. Joga ir nebeidzams ceļš un katrs no tās paņems sev tieši to, kas visvairāk nepieciešams."

Dalības maksa: EUR 6.40 - 8.55 (atkarībā no abonementa).

Lai jauka jogošana!
 
NODARBĪBAS MUGURAS VESELĪBAI - Joga un Joga/ Pilates muguras stiprībai - jauni laiki Drukāt E-pasts
cat-poseNODARBĪBAS MUGURAS VESELĪBAI
Joga un Joga/Pilates muguras stiprībai - jauni laiki!


otrdienās, plkst.16.30 - 17.45 joga mugurai (Dace)
otrdienās, plkst.19.30 -20.30 joga/pilates (Iveta)
ceturtdienās, plkst.10.00 - 11.15 - saudzīgā joga/ pilates (Natālija)
ceturtdienās, plkst.16.45 - 17.45 joga/pilates (Natālija)
ceturtdienās, plkst.19.30 - 20.30 joga/pilates (Jevgēnija)

Muguras veselības nodarbībās tiek izmantoti īpaši jogas elementi mugurkaula spēcināšanai, kā arī pārējā ķermeņa līdzsvarošanai. Konkrētās nodarbībās joga ir apvienota ar pilates metodi. Mūsu studijas jogas pasniedzēji šīs nodarbības ir novērtējuši ļoti atzinīgi, tāpēc esam iekļāvuši tās mūsu nodarbību sarakstā!

Par jogu viss ir skaidrs - sena īpašu vingrojumu un elpošanas sistēma, kā arī meditācija un mantras. Taču pilates ir fiziska treniņa metode, ko izveidojis Vācijā dzimušais fizioterapeits Jozefs Pilate 20.gadsimta sākumā. Metodes pamatā ir sava ķermeņa apzināšanās un tā stiprināšana, koncentrējoties uz ķermeņa centru. Pilates nodarbības uzlabo ķermeņa stāju un lokanību, un palīdz veidot smuidru augumu. Pilates joga var novērst muguras sāpes, kas cēlušās no sēdoša dzīvesveida un nepietiekoša muskuļu balsta ap mugurkaulu. Pateicoties dziļajai elpošanai, vingrošana atjauno enerģiju un sniedz dzīvesprieku!

Savukārt, saudzīgā joga/pilates ir vienkārša un saudzējoša hatha jogas/pilašu nodarbība dažāda vecuma cilvēkiem ar un bez priekšzināšanām. Piemērota jogotājam, kas vēlas ieklausīties savā ķermenī, uzlabot veselību, atslābināt prātu. Īpaši ieteicama cilvēkiem, kuru darbā ir liels stresa līmenis, biroja darbiniekiem un tiem, kuriem pāri 50.

Nodarbību vada:
pasniedzējas Dace Keiša, Natālija Jakovļeva, Jevgēnija Špigele, Iveta Konošonoka.

Dalības maksa: EUR 8.55 (viena nodarbība). Abonements, sākot no EUR 5 par vienu nodarbību.
Individuālās nodarbības (1-2 personām, sākot no EUR 23.50 (kopā)).  

Lai jums spēcīgs mugurkauls un veselība!

Lūdzam uz nodarbībām pieteikties pa tālruni. 26555060

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL