Jaunumi 2
MĪLESTĪBAS dienas sveicieni - 14.februārī Drukāt E-pasts

sv_valentinsMīlestības dienas sveicieni

14.februārī

14.februāris ir viena no retajām dienām, kad pasaulē piemin svēto. Svētais Valentīns, kas dzīvoja 3.gadsimtā, bija saderināto un laulāto pāru aizstāvis un aizbildnis. Ir vairākas leģendas par viņa darbu. Šī ir viņa nāves diena, kura notika iestājoties par kāda pāra laulību un tiesībām uz laulību. Kopš tā laika saderinātie un laulātie lūdz Sv.Valentīnu dažādās dzīves situācijās.

Sirds forma kā mīlestības simbols ir ļoti jauns darinājums. Tie ir tikai pēdējie pāris gadsimti. Līdz tam sirds simbols bija anatomiskās sirds formā un nebija saistīts ar mīlestību. Sirds formas, kādas mēs tās atpazīstam šodien, toreiz nozīmēja pavisam ko citu -, tās bija vīģes, efejas vai ūdensrozes simbols. Pašreizējais sirds simbols, kas atspoguļo mīlestību, ir divu kopā savienotu ausu attēlojums.

Sv. Valentīna galvenās relikvijas ir saglabātas līdz mūsdienām. Tās var godināt Santa Maria baznīcā Romā, Sv.Antona baznīcā Madridē. Vēl arī pāris citās valstīs ir pieejamas Sv.Valentīna relikvijas (Īrijā, Polijā, Čehijā, Grieķijā u.c.)

Domājot par šīs dienas nozīmi, par prieku un mīlestību, mēs jutām, ka arī to vēlamies dāvināt. Vispirms vēlējāmies to darīt klusi, bet tā kā mūsdienās cilvēki laiku plāno, tad pārsteigums jāpastāsta jau iepriekš. No sirds vēlamies katram, kas masējas 14.februārī, dāvināt papildus pusstundu garu pēdu vai sejas masāžu labsajūtai. Kā saka masierīte Malvīne: "Lai prieks un mīļas sajūtas vairojas!" Vienkārši, lai mīlestība, ko cilvēki savā starpā var dalīt, iepriecinot citus, ietu plašumā! Tāpēc lūdzam šajā dienā paredzēt pusstundu garāku masāžu, nekā parasti un mazliet atvēlēt laiku arī nesteidzīgai tējas malkošanai!

Svētītu un mīlestības pilnu dienu!

 
NODARBĪBA - SIEVIŠĶĀ kopābūšana - 25.februāris, 25.marts Drukāt E-pasts

rozeNODARBĪBA - SIEVIŠĶĀ kopābūšana


25.februārī, svētdien, plkst.11.00 - 13.30/14.00
25.martā, svētdien, plkst.11.00 - 13.30/14.00
29.aprīlī, svētdien, plkst.11.00 - 13.30/14.00
20.maijā, svētdien, plkst.11.00 - 13.30/14.00
17.jūnijā, svētdien, plkst.11.00 - 13.30/14.00

Sievišķā kopābūšana notiek reizi mēnesī. Sievietēm jau izsenis bijis svarīgi pabūt kopā, apmainoties savā sievišķajā enerģijā, iedvesmojoties, lai dotos tālāk pasaulē piepildītām, sievišķi uzlādētām, izdzīvojot šīs dzīves pieredzi.

Šīs tikšanās notiek ar mērķi padalīties iedvesmā, pabūt priekpilnā atmosfērā, kopā pajogot, pameditēt, sadzirdēt savu sirds nodomu, maksimāli relaksēties, lai dotos tālāk katra savās individuālajās gaitās, veicot savu ikdienas praksi (instrumenti tiks nodoti) un, lai atkal tiktos nākamajā mēnesī.

Kopābūšanas plūsmas plāns:

11.00 - ierodamies, noskaņojamies, padalāmies savā šīs tikšanās reizes nodomā
11.30  - 13.00 Joga sievietēm, dziļā relaksācija un meditācija konkrētam nolūkam (piem, atbrīvoties no pagātnes emocijām/ problēmām, bailēm no nākotnes - katru reizi cita meditācija)
13.00 - 13.30 / 14.00 tējas pauze, pēc kuras seko rebozo lakatu relaksācija.

Rebozo lakatu relaksācijai ir dziļš, nomierinošs efekts, atgriežot mūs drošības sajūtā, siltumā un mierā, kurā viena otru "izšūpojam", apgūstot tehniku, lai paņemtu līdzi mājās (varbūt noder mūsu mīļo palutināšanai).

Un uz mierpilni uzlādēti relaksētas nots atvadāmies, kad viena otru esam palutinājušas (atkarīgs no mums katrai pieejamā laika, bet vēlākais līdz plkst.14).

Kopābūšanu vada: jogas pasniedzēja Aivija Stugle-Govore

Sirsnīgi gaidīta gan pati, gan arī, ja vēlies, kopā ar draudzeni, meitu, mammu!

Dalības maksa:
EUR 15
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060
 
SĀDANA - dvēselei, prātam, ķermenim - 17.februāris Drukāt E-pasts

wintersceneSādhana - jogas garīgā prakse dvēselei, prātam un ķermenim17.februārī, sestdien, plkst.6.00 - 8.30
31.martā, sestdien, plkst.6.00 - 8.30 (Lieldienu un pilnmēness sādana)
21.aprīlī, sestdien, plkst.6.00 - 8.30
19.maijā, sestdien, plkst.6.00 - 8.30
23.jūnijā, sestdien, plkst.6.00 - 8.30 (Saulgriežu laika sādana)

Mīļi gaidīts jebkurš interesents!
Dalības maksa: ziedojumi
Lūdzam iepriekš noteikti pieteikties, tālr. 26555060

Rīta Sādanas laikā notiek zemapziņas attīrīšana. Meditējot mēs attīrām zemapziņu no negatīvajām emocijām, pieredzes, piedzīvotajiem notikumiem. Kad mēs paskatāmies uz notikumiem neitrāli, tie zaudē pār mums varu. Praktizējot Sādanu ilgāku laiku, efekts iekļūst dziļākajās prāta daļās, tas var aizņemt 40 dienas vai pusotru gadu, tas ir atkarīgs no individuālās sasniegumu intensitātes un uzsākšanas apstākļiem. Sādanas laikā mēs atbrīvojam spēju saprast savu dvēseli un palielinām intuīciju, kā arī prasmi paļauties uz to, ko tā saka. Sādana veido meditatīvu prātu, kas var absorbēt visus apkārtējās vides stimulus, apzināties tos un tad rīkoties prātīgi, tā vietā lai vienkārši reaģētu.

Sādanas prakse jāveic pirms saules uzlēkšanas. Prakses ilgums divarpus stundas ir noteikts pēc karmas likuma. Visu ko tu dod, tu saņem atpakaļ desmitkārtīgi. Ja tu esi izlēmis vienu desmito dienas daļu veltīt savai augstākajai apziņai, tava pārējā diena būs pilna ar enerģijas saņemšanu. Rīta stundās ir daudz prānas un ķermeņa ritmi ir daudz pielāgotāki garīgajam attīrīšanās procesam, nekā visā pārejā dienā.

Veicot Sādanu grupā. tās sākumā katram dalībniekam ir sava vibrācija, tomēr vēlāk Visums to līdzsvaro. Bēdas tiek līdzsvarotas ar prieku, bet prieks tiek līdzsvarots ar stabilitāti.

Sādana sastāv no:
Džapdži - mantras dvēselei, kas pamodinās un aktivizēs jūsu dvēseli.
Krija - jogas vingrinājumi (arī iesācējiem). Fiziskajam ķermenim ir jābūt izvingrinātam, lai uzturētu stingru un balansētu cirkulāciju, lai atbrīvotu saspringuma radītos blokus, lai mainītu dziedzeru sekrēcijas un cirkulāro sistēmu, lai izvairītos no slimībām un stimulētu Kundalini enerģiju. Sadhanā parasti iekļauj vingrojumus, kas iedarbojas uz elpošanu, nerviem, dziedzeriem un muguru.
Meditācija/Mantru skandēšana - visa ķermeņa šūnu vibrēšana, skandēšana harmonizē ķermeni, prātu un dvēseli.

Dalības maksa - ziedojumi.
Sādanā var piedalīties ikviens, arī iesācēji. Ja vēlaties, variet ņemt līdzi vieglas veģetāras brokastis. Lūgums ņemt līdzi galvassegu (lakatu vai cepuri).
Iepriekš lūdzam noteikti pieteikties, tālr. 26555060

Mīļi gaidīti piedzīvot sarunu ar savu dvēseli!

 
DZIESMU SVĒTDIENAS - Indijas bhadžani - katru svētdienu Drukāt E-pasts

sakura-flowerDZIESMU SVĒTDIENAS - Indijas bhadžani

sākot ar februāri - katru svētdienu, plkst.11.00 - 12.00

Indijas bhadžani un to dziedāšana (kirtani) ir sena vēdiska prakse, kas "Daya Yoga" studijas Skaņas un vibrācijas dziedniecības centrā noritēs regulāri.

Bhadžani ir liriskas dziesmas, kas izsaka mīlestības izjūtas un nodošanos dziesmās minētajam objektam: tas var būt Dievs jebkurā tā formā vai arī mūsu Augstākais Es. Kirtans ir kopējas sadziedāšanās prakse, kurā vadošais dziedātājs skandē mantru un pārējie kopīgi atkārto vai arī ieklausās. Tā ir vienkārša un viegli saprotama prakse, kura rietumos kļuvusi populāra, pateicoties tādiem pazīstamiem dziedātājiem kā Krišna Dāss, Deva Premala, Džejs Utāls u.c. Visbiežāk dziesmas pavada, spēlējot harmoniju.

Indijas bhadžanu dziedāšana ir sena un vieda skaņas māksla, kas sākas lēni, pakāpeniski paātrinot templu, līdz liriskas dziesmas skanējumam, kas, sasniedzis savu augstāko punktu, atkal norimst lēnā un plūdenā tecējumā.

Cilvēks, piedaloties šāda veida dziesmu pasākumā, līdzsvaro emocijas un piepilda dvēseli. Tas nozīmē, ka ar skaņas palīdzību vienlaikus notiek gan dziedināšana, gan attīrīšanās, jo šādai mūzikai ir spēks aizvadīt cilvēka apziņu no prāta līdz sirds līmenim.

Pasākumu vada: bhadžanu vadītājs Deniss Zubkovs

Deniss ir nobriedis dziedāšanas meistars, gandrīz 20 gadus viņš mācījies un nodarbojas ar vokālu, sākot ar klasisko dziedāšanu līdz etno un bhadžaniem. Viņš pastāvīgi meklē un mācās jaunas metodes, stilus. Viņa
nodarbībās apmeklētāji pakāpeniski kļūst par dalībniekiem.
"Ja nekad neesat dziedājuši, vienkārši nāciet un klausieties, atpūtieties melodiskās melodijās. Un, kad sirds ir piepildīta ar skaņām, ņemiet iespiestos tekstus un sāciet dziedāt."

Sirsnīgi gaidīti dziesmu svētdienā - klausīties vai dziedāt, vai izbaudīt gan vienu, gan otru! 

Dalības maksa: ziedojums (ieteicamais ziedojums, sākot no EUR 3)
Lūdzam pieteikties pa tālruni 26555060

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL