Jaunumi 2
SĀDANA - dvēselei, prātam, ķermenim - 14.oktobris Drukāt E-pasts

rita_joga_koksSādhana - jogas garīgā prakse dvēselei, prātam un ķermenim


14.oktobrī, sestdien, plkst.6.00 - 8.30
18.novembrī, sestdien, plkst.6.00 - 8.30 (valsts svētku sādhana)
23.decembrī, sestdien, plkst.6.00 - 8.30 (ziemas Saulgriežu un Ziemassvētku sādhana)

Mīļi gaidīts jebkurš interesents!
Dalības maksa: ziedojumi
Lūdzam iepriekš noteikti pieteikties, tālr. 26555060

Rīta Sādanas laikā notiek zemapziņas attīrīšana. Meditējot mēs attīrām zemapziņu no negatīvajām emocijām, pieredzes, piedzīvotajiem notikumiem. Kad mēs paskatāmies uz notikumiem neitrāli, tie zaudē pār mums varu. Praktizējot Sādanu ilgāku laiku, efekts iekļūst dziļākajās prāta daļās, tas var aizņemt 40 dienas vai pusotru gadu, tas ir atkarīgs no individuālās sasniegumu intensitātes un uzsākšanas apstākļiem. Sādanas laikā mēs atbrīvojam spēju saprast savu dvēseli un palielinām intuīciju, kā arī prasmi paļauties uz to, ko tā saka. Sādana veido meditatīvu prātu, kas var absorbēt visus apkārtējās vides stimulus, apzināties tos un tad rīkoties prātīgi, tā vietā lai vienkārši reaģētu.

Sādanas prakse jāveic pirms saules uzlēkšanas. Prakses ilgums divarpus stundas ir noteikts pēc karmas likuma. Visu ko tu dod, tu saņem atpakaļ desmitkārtīgi. Ja tu esi izlēmis vienu desmito dienas daļu veltīt savai augstākajai apziņai, tava pārējā diena būs pilna ar enerģijas saņemšanu. Rīta stundās ir daudz prānas un ķermeņa ritmi ir daudz pielāgotāki garīgajam attīrīšanās procesam, nekā visā pārejā dienā.

Veicot Sādanu grupā. tās sākumā katram dalībniekam ir sava vibrācija, tomēr vēlāk Visums to līdzsvaro. Bēdas tiek līdzsvarotas ar prieku, bet prieks tiek līdzsvarots ar stabilitāti.

Sādana sastāv no:
Džapdži (Japji) - mantras dvēselei, kas pamodinās un aktivizēs jūsu dvēseli.
Krija - jogas vingrinājumi (arī iesācējiem). Fiziskajam ķermenim ir jābūt izvingrinātam, lai uzturētu stingru un balansētu cirkulāciju, lai atbrīvotu saspringuma radītos blokus, lai mainītu dziedzeru sekrēcijas un cirkulāro sistēmu, lai izvairītos no slimībām un stimulētu Kundalini enerģiju. Sadhanā parasti iekļauj vingrojumus, kas iedarbojas uz elpošanu, nerviem, dziedzeriem un muguru.
Meditācija/Mantru skandēšana - visa ķermeņa šūnu vibrēšana, skandēšana harmonizē ķermeni, prātu un dvēseli.

Dalības maksa - ziedojumi.
Sādanā var piedalīties ikviens, arī iesācēji. Ja vēlaties, variet ņemt līdzi vieglas veģetāras brokastis. Lūgums ņemt līdzi galvassegu (lakatu vai cepuri).
Iepriekš lūdzam noteikti pieteikties, tālr. 26555060

Mīļi gaidīti piedzīvot sarunu ar savu dvēseli!

 
MASĀŽA - Sildoša masāža ar kanēli un apelsīnu Drukāt E-pasts
apelsins_un_kanelisMASĀŽA - Sildoša masāža ar kanēli un apelsīnu

Šī masāža domāta imunitātes nostiprināšanai un priecīga noskaņojuma uzturēšanai.

Kanēļa ēteriskā eļļa ir kā radīta tieši mūsu platuma grādiem, - tā palīdz atbrīvoties no emocionālās pārslodzes, nervu spriedzes un stresa, kā arī saaukstēšanās. Tai ir antibakteriāla un sildoša iedarbība. Kanēļa aromāts veicina atmiņas uzlabošanos.

Arī apelsīna ēteriskā eļļa atbrīvo no nervu spriedzes un pasargā no saaukstēšanās. Papildus, tā arī veicina liekā svara zudumu un palīdz gadījumos, ja organismā ir šķidruma aizture.

Šī spēcīgā un sildošā masāža kalpos kā atslābinājums un uzmundrināšana vienlaicīgi. Savienojumā ar ēterisko eļļu kombināciju, tā uzlabos imunitāti, kā arī kopējo ķermeņa un gara stāvokli.

Masāžas ilgums: 1 stunda
Masāžas cena: EUR 25

Masāžu veic: masiere Malvīne Ābola.

Lai prieks un spēks iet plašumā!

Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060
 
MASĀŽA - Trīs terapiju rituāls Drukāt E-pasts
masaza_kristalu
MASĀŽA -

Trīs terapiju rituāls

Trīs terapiju rituāls - ķermenim, prātam un garam. Rituāla laikā tiek stiprināta nervu, gremošanas, hormonālā un citas sistēmas.

Aromterapija ājurvēdas masāžā

Masāžas laikā līdzsvaro došas (konstitūcijas tipus) un ar marmas punktu (enerģētisko punktu) masāžu atveseļo orgānus. Ēteriskās eļļas tiek piemeklētas individuāli.

Kristālu terapija

Kristāli harmonizē enerģētisko plūsmu čakrās un orgānos, kā arī noņem negatīvās enerģijas un spriedzi.

Skaņu terapija

Ar Tibetas zvaniem tiks attīrīta aura un enerģētiskie centri (čakras).

Rituāla ilgums: 1 stunda
Rituālu veic: masiere Ingrīda Miteniece
Cena: EUR 35
Lūdzam pieteikties iepriekš pa tālruni 26555060

 
NODARBĪBAS - Kundalini joga kopā ar SANDRU LASMANI - jauns laiks Drukāt E-pasts

hatha_joga_grupaNODARBĪBAS -
Kundalini joga kopā ar SANDRU LASMANI

trešdienās, plkst.19.30 - 21.00 (jauns laiks)
sestdienās, plkst.9.00 - 10.15

Kundalini joga trešdienu vakaros plkst.19.30 - 21.00 ir lieliska iespēja darba nedēļas vidus vakarā mierīgi un pārdomāti līdzsvarot prātu un emocijas, un palīdzēt ķermenim straujajā ikdienas ritmā. Tas ir laiks sev, kurā laiku apstādināt, lai noliktu centrā savu Augstāko Es un apzināti tuvotos harmonijas un piepildījuma izjūtai.

Kundalini joga sestdienu rītos plkst.9.00 - 10.15 ir lieliska iespēja atgūt spēkus un līdzsvaru pēc darba nedēļas vai izmantot brīvdienās kādu brīdi, lai pabūtu kopā tikai ar Sevi! Visi mīļi gaidīti - gan iesācēji, gan praktizējošie!

Nodarbības vada: jogas pasniedzēja Sandra Lasmane / Anand Atma Kaur:
"Uzsākot ceļa meklējumus pie Sevis, pie sava kodola, gaismas, Dieva savā dzīves ceļā esmu izmēģinājusi vairākus instrumentus (Cigun, sakrālo ķermeņa ģeometriju, hatha jogu, mandalas dejas, sevis kā sievietes izprašanu) un noslēgusi meklējumus ar Kundalini jogu, atklājot šo praksi kā ļoti strukturizētu, daudzpusīgu instrumentu (man kā praktizējošai grāmatvedei šī prakse ir ļoti saprotama:) ), kas man palīdz ikdienas dzīvē ienest disciplīnu kā pirmos soļus, lai varu vadīt savu prātu (apstādināt domu lēkāšanu) un veidot dzīvi saskaņā ar savu sirdsbalsi. Domāju, ka lielākās vērtības ir beznosacījuma Mīlestība un beznosacījuma Ticība, tā ir gaisma, uz kuru ejot, lūdzu palīdzību Eņģeļiem. Ar savu pieredezi  no visas sirds vēlos dalīties ar jums!"

Tāpat kā Hatha jogā, arī Kundalini jogas mērķis ir attīrīt un līdzsvarot gan smalko, gan arī fizisko ķermeni un apziņu. Šo nodarbību laikā tiek veikti vingrinājumi, kuri apvieno jogas pozas (āsanas) un elpošanu. Kundalini jogas nodarbībā vienmēr tiek izpildīta kāda no krijām (vingrojumu kopām), kas ir autentiska un mantota no senajiem jogiem un dziedniekiem. Katrā nodarbīnā tiek izpildīta cita krija ar noteiktu mērķi. Kriju praktizēšana rada fiziskas un garīgas pārmaiņas, tās darbojas visos cilvēka esības līmeņos.

Kundalini joga ir iedarbīga un efektīva. Nodarbojoties ar Kundalini jogu, pārmaiņas ķermenī un psihē jūtamas jau pēc dažām minūtēm, bet regulāra jogas praktizēšana rada dziļākus pārveidojumus.

Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni: 26555060 

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 Nākamā > Beigas >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL