Mājas lapa Aromterapija
Aromterapeita konsultācijas Drukāt E-pasts


agrita_jeruma- Aromterapijas konsultācija atbilstoši individuālajām vajadzībām
Konsultācijas ietvaros ir iespēja noteikt savas mīļākās ēteriskās eļļas, ko pielietot dabīgās kosmētikas ādas kopšanas līdzekļos, kā arī uzzināt to īpašības. Atbilstoši Jūsu vajadzībām noteiktās eļļas izmanto krēmos: sejas ādas kopšanai, ādai zem acīm, lūpām, kā arī roku ādas kopšanai un ķermenim. Aromterapijas eļļu maisījumi un auras attīrīšanas šķīdumi iedvesmos un dāvās Jums mīlestību un dzīvesprieku, piešķirot dziļāku sevis apzināšanās izjūtu mīlestībā!

Konsultācijas cena: Ls 10 (1 stunda). Pasūtot individuāli kādu aromterapijas produktu, maksa par konsultāciju: Ls 5 (1 stunda).
Konsultāciju sniedz: aromterapijas speciāliste Agrita Jēruma. Viņa apguvusi un regulāri turpina apmācību par ēteriskajām eļļām pie naturopāta Tomasa fon Rotenburga no Berlīnes (Vācija), apgūstot un pētot ēterisko eļļu iedarbību smalki vieliskajā, dvēseliskajā un garīgajā līmenī. Agrita praktizē gaismas ķermeņa aktivizāciju.

- Aromterapijas konsultācija individuālu dabīgo smaržu izveidei
Konsultācijas ietvaros ir iespēja noteikt savas mīļākās ēteriskās eļļas, lai radītu smaržu, kas atbilst Jūsu noskaņojumam, atspoguļojot Jūsu personības raksturojumu un dzīves izjūtu. Tā iedvesmos un veicinās radošumu, dāvās mīlestību un dzīvesprieku, piešķirot dziļāku skaistuma apziņu mīlestībā un sievišķībā!

Konsultācijas cena: Ls 5 (1 stunda), cena individuālajām smaržām, kas ir pilnībā dabīgas un auru sargājošas - 20 ml tilpums, izsmidzināmā smaržas pudelītē - Ls 12.
Konsultāciju sniedz:
aromterapijas speciāliste Agrita Jēruma. Viņa apguvusi un regulāri turpina apmācību par ēteriskajām eļļām pie naturopāta Tomasa fon Rotenburga no Berlīnes (Vācija), apgūstot un pētot ēterisko eļļu iedarbību smalki vieliskajā, dvēseliskajā un garīgajā līmenī. Agrita praktizē gaismas ķermeņa aktivizāciju.

- Aromterapijas konsultācija
Konsultācijas ietvaros varēsiet izjust eļļu aromātus, iepazīties un vairāk uzzināt par Jums interesējošām eļļām un to īpašībām, kā arī piemeklēt sev piemērotāko un tīkamāko.
Kopā ar aromterapeitu varēsiet izveidot recepti savam krēmam, eļļai vai šampūnam. Iegūsiet arī noderīgu informāciju par aromātisko eļļu pielietojumu ikdienā, skaistumkopšanas līdzekļu sastāvā, dziednieciskos nolūkos, eļļu pievienošana vannai, lietošana pirtī, aromlampās u.c.
Noskaidrosiet, kā ar eļļu palīdzību līdzsvarot sevī harmoniju un mieru, kā aizvilināt prom bezmiegu, spriedzi un atgūt dzīvesprieku.
Uzzināsiet vairāk par iespējamiem masāžu veidiem, ņemot vērā Jūsu individuālās vajadzības un veselības stāvokli.

Konsultācijas cena: Ls 5 ( 30 minūtes) - Ls 10 (1 stunda).
Konsultācijas sniedz: aromterapijas speciāliste Evita Sundar. Evita savu pieredzi aromterapijā ieguvusi pēc „Maskavas aromterapijas centra” programmas. Viņa ir profesionāla aromterapeite ar 10 gadu pieredzi. No 2002. gada Evita strādā kā ajurvēdas masiere, viņa praktizē ajurvēdas sejas un ķermeņa masāžas, aromapīlingu sejai, karsto akmeņu masāžu, masāžu grūtniecēm, aromlimfodrenāžu sejai un ķermenim u.c.